Mastodont Baits KRILL STRAWBERRY BERGAMOT Balanced Boilies in dip 500ml mix 20/24mm

Kód: DK36840
€11,90 / ks
NIE JE NA SKLADE
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Neutrálne vyvážené boilies v dipe pre väčšiu atraktivitu, vo veľkej dóze 500ml a praktickom mixe priemerov 20/24mm. Dokonalá nástraha na veľké ryby!

Krill Jahoda Bergamot je vysoko účinné boilies na všetkých typoch vôd a vo všetkých ročných obdobiach. Krill Jahoda Bergamot je viac utiahnuté mäsové boilies, s pomalým rozpadom a jemnejšou štruktúrou tak, aby vydržalo čakať aj dlhšiu dobu na "toho správneho" trofejného kapra. Táto gulička je ale zároveň vysoko atraktívna vďaka maximálnemu obsahu chilli v zmesi a aróme citrusu „bergamot“. To všetko podkresľuje vyložene zabijácka kombinácia arómy krillu a jahody.

Naša nová zmes na boilies obsahuje najmä ľahko stráviteľné rybie múčky a uhľohydráty, monosacharidy a extrémne množstvo chilli. Táto kombinácia zaručuje dokonale vyvážený obsah proteínov, energie, ktorú ryba dostáva do tela pozvoľne a výbornú stráviteľnosť. Tieto vlastnosti dopĺňajú extrakty, aminokyseliny a mix esencií a esenciálnych olejov, kde dominuje hlavne Krill, a aróma jahody a citrusu.

Táto gulička je slanej a výrazne štipľavej ovocnej chuti, čo z nej robí stroj na kapry!

Balenie 1 kg v priemere 20 mm.

Dodatočné parametre

Kategória: Návnady a nástrahy na kapre
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…