Mastodont Baits Boilies WORMS 1 kg 20 mm

Kód: DK33778
€17,90 / ks
NIE JE NA SKLADE
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
  • Vhodné na všetky typy vôd.
  • "Chlpatá" štruktúra.
  • Slaná a pálivá chuť.
  • Pre použitie od jari do jesene.
  • Príchuť: Patentka.

Balenie: 1kg

Priemer: 20mm

S Worms sa stanete súčasťou niečoho výnimočného. Táto nástraha je úplne jedinečná svojim zložením a chlpatou štruktúrou. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a staňte sa súčasťou revolúcie v love na živočíšne boilies.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hotové boilies Mastodont Baits Worms

Toto boilies je jedinečné svojou hrubou a chlpatou štruktúrou. Worms vás ohúri úspechmi na každej vode od jari až do jesene. Táto jedinečná štruktúra predstavuje pre kapry pôsobivý klam, ktorý vidia ako zhluk patentiek alebo nitiek. To je pre nich úplne prirodzená potrava.

boilies Worms sa stanete súčasťou niečoho výnimočného. Obsahuje vysoké množstvo živočíšnych proteínov, extrakty z morských živočíchov a zmes pikantného korenia. Samozrejmosťou sú kvalitné esencie z ktorých dominuje príchuť patentka.

V prípade potreby je vhodné aj na väčšie a dlhodobé kŕmne kampane pri štandardnej teplote vody. Nezabudnite, že kľúčom k úspešnému lovu s týmto boilies je pravidelnosť kŕmenia kedy dokáže prilákať všetkých kaprov v okolí. Počet záberov sa postupne zvyšuje až do vyčerpania potenciálu lovného miesta na danú príchuť.

Zažite ten pocit, keď vaša nástraha oklame a pritiahne k sebe všetkých kaprov v okolí. S boilies Mastodont Baits Worms sa vám to určite podarí! Vyskúšajte ho a nechajte sa unášať na vlnách šťastia a úspechov pri vašich výpravách za kaprami.

Zloženie:

Zmes tvorí pikantné korenie, extrakty z morských živočíchov, červy, až 75% živočíšnych proteínov a kvalitná esencia patentka.

boilies-mastodontbaits-worms

Predstavenie produktu - Boilies Worms

"Chceš byť úspešný v love kaprov? Vyskúšaj boilies Worms a už nebudeš musieť tráviť hodiny bez záberov!"

Miroslav Knápek
rybarske-potreby-xcarp-sk

Dodatočné parametre

Kategória: Hotové boilies
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…