Mastodont Baits Boilies CHILL BANANA 1 kg 20 mm

Kód: DK33733
€17,90 / ks
NA SKLADE (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia
  • Vhodné pre veľké vodné plochy, rieky a priehrady.
  • Jemná a utiahnutá štruktúra.
  • Slaná a výrazne pálivá chuť.
  • Pre celoročné použitie.
  • Príchuť: mix esencií (Banán, Chili, Morské kôrovce).

Balenie: 1kg

Priemer: 20mm

Pozor, prišiel nový kráľ na trón! Nástraha boilies Chill Banana je založená na základe doposiaľ získaných skúseností pri love kaprov a výrobe nástrah. Tieto guličky boli špeciálne vyvinuté pre veľké vodné plochy, nádrže, priehrady a veľké rieky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hotové boilies Mastodont Baits Chill Banana

Pre každého kaprára je dôležité mať v správnom momente tú „správnu“ nástrahu. Niečo, čo ho vďaka svojim skúsenostiam posunie k úspešnému uloveniu trofejného kapra. Boilies Chill Banana je presne tým produktom, na ktorý ste čakali.

Je vyvinuté s cieľom prekonať všetky výzvy na veľkých vodných plochách, nádržiach, priehradách a riekach. Na prekonávanie týchto výziev je ideálne boilies Chill Banana, ktoré je pevné, má jemnú štruktúru a nerozpadá sa. Tieto vlastnosti sú kľúčové k tomu aby nástraha vydržala čakať vo vode dlhú dobu na trofejného kapra.

Zakúpte si teraz boilies Mastodont baits Chill Banana a staňte sa kráľom svojho rybárskeho revíru. Pripravte sa na nezabudnuteľný rybársky zážitok plný napätia a nadšenia. Jeho slaná a výrazne štipľavá chuť je presne to, čo kapry milujú!

Táto gulička je ale zároveň dostatočne atraktívna, aby fungovala rýchlo, efektívne a celoročne.

Zloženie:

Obsahuje ľahko straviteľné rybie múčky a uhlohydráty. Dokonale vyvážený obsah proteínov, energie a výborná stráviteľnosť.

Tieto kľúčové vlastnosti doplňujú extrakty, aminokyseliny, mix esencií a esenciálnych olejov (banán a aróma morských kôrovcov). Boilies je slané a má výrazne pálivú chuť.

Predstavenie produktu - Boilies Chill Banana

"Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok s boilies Chill Banana! Veľká dávka chilli je presne to, čo kapre milujú."

Miroslav Knápek
rybarske-potreby-xcarp-sk

Dodatočné parametre

Kategória: Hotové boilies
Záruka: 2 roky