Kód: DK33759 | Značka: Mastodont Baits

Mastodont Baits boilies AK-čko v dipe 150ml mix 20/24mm

€7,56 / ks
NA SKLADE (1 ks)
  • Chytacie boilies v dipe.
  • Vhodné na všetky typy vôd.
  • "Chlpatá" štruktúra.
  • Slaná, ovocná a pálivá chuť.
  • Pre celoročné použitie.
  • Príchuť: mix ovocných a rybacích esencií.

Priemer: mix 20 a 24mm

Balenie: 150ml

Už ste skúsili AK-čko v dipe? Je mimoriadne atraktívne, vhodné aj do studenej vody a na kratšie výpravy. Neuveriteľné boilies od Mastodont Baits s prezývkou "AK47".

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Kategória: Dipované boilies
Záruka: 2 roky

Chytacie boilies Mastodont Baits AK-cko v dipe

Táto nástraha vás nenechá v štichu vďaka svojmu dokonalému zloženiu, ktoré je atraktívne pre kapry v akomkoľvek počasí. Je to silná strela od Mastodont Baits s prezývkou "AK47". Pri testovaní nám vyrazila dych svojou rýchlosťou účinku a vysokou frekvenciou záberov. Má neobvyklú chlpatú štruktúru, slanú, ovocnú a pálivú chuť.

Buďte opatrní s týmto vysoko atraktívnym boilies, ktoré je vhodné aj do studenej vody a na kratšie výpravy. Odporúčame kŕmiť menej a viac plošne, alebo loviť len s pár guličkami okolo montáže alebo použiť PVA, pokiaľ chcete loviť dlhodobo na jednom mieste. Ako u všetkých HNV boilies, kľúčom k úspechu je pravidelnosť kŕmenia, ktorá postupom času zvyšuje počet záberov, pokiaľ sa nevyčerpá potenciál lovného miesta na danú príchuť.

Zloženie:

Dipované boilies Mastodont Baits AK-cko má vyvážený pomer rybích múčok a živočíšnych extraktov s dostatkom uhľohydrátov. Zmes je doplnená o kombináciu dvoch príchutí a dvoch esenciálnych olejov.

Všetky tieto prvotriedne suroviny a vlastnosti urobili z tejto guličky úplnú bombu pre lov kaprov.

"Nebojte sa vyskúšať AK-čko a zažiť nezabudnuteľné chvíle plné úžasných záberov. Verte nám, bude to rozhodne stáť za to!"

Miroslav Knápek
rybarske-potreby-xcarp-sk