Mastodont Baits Boilies AK-čko 5 kg 20 mm

Kód: DK33753
ZADARMOZADARMO
Mastodont Baits Boilies AK-čko 5 kg 20 mm
€75,96 / ks
NA SKLADE (3 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

AK-čko je boilies, ktoré nás pri testovaní niekoľkokrát zaskočilo neuveriteľne rýchlym účinkom, kadenciou záberov a úžasnými chvíľami, kedy sa nám na brehu v priebehu niekoľkých sekúnd rozbehli všetky prúty naraz. Zloženie tejto nástrahy je perfektné na všetky typy vôd. Je atraktívne pre kapry aj počas chladnejších a veľmi teplých mesiacov. Veľmi úspešná a silná strela od Mastodont Baits s prezývkou "AK47".

Neobvyklá chlpatá štruktúra, slaná, ovocná, pálivá chuť, vyvážený pomer rybích múčok a živočíšnych extraktov s dostatkom uhľohydrátov, doplnený o kombináciu dvoch ovocných a rybích príchutí a dvoch esenciálnych olejov. Všetky tieto prvotriedne suroviny a vlastnosti urobili z tejto guličky úplnú bombu na každé ročné obdobie a na všetky typy vôd.

Odporúčanie: pozor vysoko atraktívne boilies, ktoré je vhodné aj do studenej vody a na kratšie výpravy. Odporúčame kŕmiť menej a viac plošne, prípadne loviť len s pár guličkami okolo montáže, alebo PVA, pokiaľ chcete s týmto boilies chytať dlhodobo na jednom mieste. Ako u všetkých HNV boilies je kúzlo úspechu v pravidelnosti kŕmenia, kedy postupom času počet záberov graduje, pokiaľ sa nevyčerpá potenciál lovného miesta na danú príchuť.

Balenie 5 kg v priemere 20 mm.

Predstavenie produktu - Boilies AK-čko

Dodatočné parametre

Kategória: Boilies priemer 20mm
Záruka: 2 roky