Mastodont Baits Boilies AK-čko 1 kg 20 mm

Kód: DK33748
€17,90 / ks
NIE JE NA SKLADE
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
  • Vhodné na všetky typy vôd.
  • "Chlpatá" štruktúra.
  • Slaná, ovocná a pálivá chuť.
  • Pre celoročné použitie.
  • Príchuť: mix ovocných a rybacích esencií.

Balenie: 1kg

Priemer: 20mm

Už ste skúsili AK-čko boilies? Je mimoriadne atraktívne, vhodné aj do studenej vody a na kratšie výpravy. Neuveriteľné boilies od Mastodont Baits s prezývkou "AK47".

Detailné informácie

Podrobný popis

Hotové boilies Mastodont Baits AK-cko

Táto nástraha vás nenechá v štichu vďaka svojmu dokonalému zloženiu, ktoré je atraktívne pre kapry v akomkoľvek počasí. Je to silná strela od Mastodont Baits s prezývkou "AK47". Pri testovaní nám vyrazila dych svojou rýchlosťou účinku a vysokou frekvenciou záberov. Má neobvyklú chlpatú štruktúru, slanú, ovocnú a pálivú chuť.

Buďte opatrní s týmto vysoko atraktívnym boilies, ktoré je vhodné aj do studenej vody a na kratšie výpravy. Odporúčame kŕmiť menej a viac plošne, alebo loviť len s pár guličkami okolo montáže alebo použiť PVA, pokiaľ chcete loviť dlhodobo na jednom mieste. Ako u všetkých HNV boilies, kľúčom k úspechu je pravidelnosť kŕmenia, ktorá postupom času zvyšuje počet záberov, pokiaľ sa nevyčerpá potenciál lovného miesta na danú príchuť.

Zloženie:

Boilies AK-cko má vyvážený pomer rybích múčok a živočíšnych extraktov s dostatkom uhľohydrátov. Zmes je doplnená o kombináciu dvoch príchutí a dvoch esenciálnych olejov.

Všetky tieto prvotriedne suroviny a vlastnosti urobili z tejto guličky úplnú bombu pre lov kaprov.

Predstavenie produktu - Boilies AK-čko

"Nebojte sa vyskúšať AK-čko a zažiť nezabudnuteľné chvíle plné úžasných záberov. Verte nám, bude to rozhodne stáť za to!"

Miroslav Knápek
rybarske-potreby-xcarp-sk

Dodatočné parametre

Kategória: Boilies Mastodont Baits
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…