Vrátenie tovaru do 14 dní

Ste nespokojný s tovarom? Nevyhovuje Vám niektorý produkt z objednávky? Tovar je možné vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

V prípade že požadujete vrátiť plnú sumu za vrátený tovar:

  • Tovar musí byť vrátení v originálnom a nepoškodenom obale,
  • Tovar musí byť nepoškodený a v pôvodnom stave,
  • Tovar nesmie byť použitý a niesť známky používania.

Podľa zákonov SR niektoré položky nie je možné vrátiť bez udania dôvodu. Sú to produkty, ktoré ihneď po použití strácajú svoju funkciu a nie je možné ich už používať znova v 100% stave. Sú to produkty napríklad rybárska bižutéria (háčiky, obratlíky, silóny...), všetky druhy návnad a nástrah po otvorení obalu.

 

Pred vrátením tovaru nás kontaktujte na email: info@xcarp.sk

 

Ak už ste sa rozhodli vrátiť nám naspäť tovar, tak postupujte podľa týchto krokov:

1. Skontrolujte si, či už neuplynulo 14 dní pre možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu. Táto lehota sa počíta od nasledujúceho dňa po prevzatí zásielky od prepravcu. Je nutné nás informovať, že chcete odstúpiť od zmluvy v lehote do 14 dní od prevzatia tovaru od prepravcu. Tovar musíte odoslať najneskôr 14. deň od odstúpenia o zmluvy.

2. Vyplňte a vytlačte formulár pre odstúpenie od zmluvy. Tento formulár nájdete v prílohe mailu potvrdenie objednávky, v našich obchodných podmienkach alebo na tomto odkaze.

3. Tovar aj s originálnym obalom dôkladne zabaľte, aby sa pri preprave nepoškodil. Za tovar preberáme zodpovednosť až po prevzatí od prepravcu. Ak sa tovar počas prepravy poškodí, tak Vám musíme tovar vrátiť a Vy ho musíte reklamovať u prepravcu.

4. Balík s tovarom a pribaleným formulárom o odstúpení od zmluvy s vyplnenými údajmi odošlite na nasledujúcu adresu: Miroslav Knápek, Družstevná 2024/60, 901 01 Malacky, Slovensko, 0902 361 609

 

Čo bude nasledovať?

1. Zásielku prevezmeme,

2. Tovar skontrolujeme,

3. Najneskôr do 14 dní od prevzatia tovaru pošleme peniaze na bankový účet, ktorý ste uviedli vo formulári.