-5% za registráciu
Kód: ZF9218 | Značka: NGT Tackle

Rybárska stolička NGT XPR Chair

€72,90 / ks
NA SKLADE (>2 ks)

Konštrukcia kresla NGT XPR Chair je z pevných oceľových profilov. Rybárske kreslo s hmotnosťou len 5,2kg a nosonosťou 130kg. Široké pätky na nastaviteľných nohách, bránia zaboreniu do blata. Ideálne rybárske kreslo vhodné aj na krátke rybárske výpravy.

Možnosti doručenia
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Kategória: Rybárske stoličky
Záruka: 2 roky

Rybárske kreslo NGT XPR Chair - bezkonkurenčné vo svojej cenovej kategórii, prináša kombináciu elegancie a výkonu, ktorá osloví každého vášnivého rybára

Elegantný dizajn a praktická funkcionalita sa spojili v tomto dokonale navrhnutom modeli rybárskeho kresla od anglickej značky NGT. Toto kreslo nielenže pôsobí esteticky vďaka svojmu starostlivo spracovanému dizajnu, ale tiež vyniká v odolnosti voči náročným podmienkam počas vašej rybárskej výpravy.

Konštrukcia kresla je vyrobená z pevných oceľových profilov, ktoré zabezpečujú stabilitu a spoľahlivosť. Kvalitné čalúnenie zvyšuje pohodlie, pričom kreslo zostáva ľahké a vhodné nielen pre krátke výpravy.

Inovatívny systém nastaviteľných nožičiek so širokými pätkami bráni zaboreniu do blata, čo ocení každý rybár. Kreslo NGT XPR Chair disponuje tiež kvalitnými opierkami, ktoré podporujú správnu ergonómiu sedenia počas dlhých hodín strávených pri vode.

Technické parametre NGT XPR Chair:

  • Rozmer sedadla: 48 x 44 cm
  • Výška sedadla: 29 cm
  • Výška operadla: 57 cm
  • Hmotnosť: 5,2 kg
  • Nosnosť: 130 kg