Mastodont Baits Boilies AK-čko 3 kg 20 mm

Kód: DK33752
€47,96 / ks
Skladom na ext. sklade (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

AK-čko je boilies, ktoré nás pri testovaní niekoľkokrát zaskočilo neuveriteľne rýchlym účinkom, kadenciou záberov a úžasnými chvíľami, kedy sa nám na brehu v priebehu niekoľkých sekúnd rozbehli všetky prúty naraz. Zloženie tejto nástrahy je perfektné na všetky typy vôd. Je atraktívne pre kapry aj počas chladnejších a veľmi teplých mesiacov. Veľmi úspešná a silná strela od Mastodont Baits s prezývkou "AK47".

Neobvyklá chlpatá štruktúra, slaná, ovocná, pálivá chuť, vyvážený pomer rybích múčok a živočíšnych extraktov s dostatkom uhľohydrátov, doplnený o kombináciu dvoch ovocných a rybích príchutí a dvoch esenciálnych olejov. Všetky tieto prvotriedne suroviny a vlastnosti urobili z tejto guličky úplnú bombu na každé ročné obdobie a na všetky typy vôd.

Odporúčanie: pozor vysoko atraktívne boilies, ktoré je vhodné aj do studenej vody a na kratšie výpravy. Odporúčame kŕmiť menej a viac plošne, prípadne loviť len s pár guličkami okolo montáže, alebo PVA, pokiaľ chcete s týmto boilies chytať dlhodobo na jednom mieste. Ako u všetkých HNV boilies je kúzlo úspechu v pravidelnosti kŕmenia, kedy postupom času počet záberov graduje, pokiaľ sa nevyčerpá potenciál lovného miesta na danú príchuť.

Balenie 3 kg v priemere 20 mm.

Predstavenie produktu - Boilies AK-čko

Dodatočné parametre

Kategória: Hotové boilies
Záruka: 2 roky

mastodontbaits

Mastodont Baits

Boilies značky Mastodont Baits je vyrábané v Českej republike. Je vysoko kvalitné a atraktívne.